Yritys

Yritys

Qvidja Kraft on Itämeri- ja ilmastotyötä tekevien Ilkka Herlinin ja Saara Kankaanrinnan perustama uusiutuvan energian yhtiö.

Pekka Heikkinen

Toimitusjohtaja
040-5270982

pekka@qvidja.fi

Anni Alitalo

Tuotekehitysjohtaja
050-3206286
anni@qvidja.fi

Marko Niskanen

Tekninen johtaja
050-3575363
marko@qvidja.fi

Risto Seppälä

Prosessipäällikkö
0400-336488
risto@qvidja.fi

Erkki Aura

Ylin neuvonantaja

Ilkka Herlin

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja
BSAG-säätiön hallituksen puheenjohtaja, perustaja
Soilfoodin hallituksen puheenjohtaja, perustaja
Cargotec oyj:n hallituksen puheenjohtaja
0400-702915

ilkka@qvidja.fi

Saara Kankaanrinta

Hallituksen jäsen, perustaja
BSAG-säätiön hallituksen jäsen, perustaja
Soilfoodin hallituksen jäsen, perustaja
CarbonToSoilin hallituksen jäsen
050-5450323

saara@qvidja.fi

Pekka Heikkinen

Hallituksen jäsen
040-5270982
pekka@qvidja.fi

Qvidja Kraft
Kuitiantie 337
21630 Parainen

Helsingin toimisto:
Ratakatu 1 bA 5
00120 Helsinki

Y-tunnus 2726924-5